VIDEO/ E dashura i kontrolloi celularin kur ylli i Sitit lahej në det, shikoni çfarë sherri bën çifti në Greqi

Sulmuesi i Mançester Sitit, Fil Foden është bërë protagonist i një episodi së bashku me të dashurën e tij, me çiftin që janë filmuar duke u zënë gjatë pushimeve në Korfuz.

22-vjeçari raportohet se ishte duke u larë në det kur e dashura e tij i ka kontrolluar telefonin dhe ka parë në të disa mesazhe të futbollistit që kanë shkaktuar një debat të madh mes çiftit.

Të pranishmit kanë kapur në video momentin kur Rebeka Kok, e dashura e yllit të Sitit i bërtet atij në duke i kërkuar llogari për mesazhet që gjendeshin në telefonin e tij.

Dyshja ka debatuar me tone të ashpra, me shkakun e sherrit mes tyre që mbetet ende për t’u zbuluar.

PANORAMASPORT.AL