VIDEO/ Alketa Vejsiu mahnit nga Maldivet, tregon linjat trupore duke notuar me peshkaqenët

Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit pamje nga përditshmëria e saj

Ditën e diel ajo ka ndarë disa detaje nga pushimet e saj, ku si desitanicon të përkryer për t’i kaluar pushimet ka zgjedhur Maldiven.

Nëpërmjet një videoje të postuar, ku shfaqet duke notuar, ajo ka shkruar: “Maldivet më mësuan të notojë me peshkaqenë, njësoj si në jetë.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Kujtojmë që moderatorja gjithmonë ka treguar se pushimet i kalon me fëmijët e saj dhe është shumë e lidhur me ata.

Ora News