Veshjet markë të Valdrin Sahitit, stilisti injoron veshjet nga dora e tij

Stilisti i famshëm nga Kosova i VIP-ave, Valdrin Sahiti nuk preferon veshjet e dizenjuara prej tij. Valdrini është shprehur dhe më parë në media që preferon veshjet markë shumë të shtrenjta. Nga këpuca tek pulovra, shikoni çfarë preferon të veshë Valdrini dhe çmimet e tyre.