Vesa Luma ribashkohet me Big Bastën

Vesa Luma është ribashkuar me bashkëshortin e saj. Këngëtarja dhe reperi Big Basta, u bashkuan pas një kohe larg njëri-tjetrit.

Vesa-Luma-2

Nëse nuk e dini, Big Basta ka kohë që jeton në Zelandë të Re, atje ku edhe Vesa me djalin shkuan për disa muaj, shkruan Who. Sidoqoftë, këngëtarja dhe reperi u bënë bashkë dhe ishte Vesa ajo që postoi një fotografi në Instagram duke bërë me dije se po kalojnë kohë të mirë në Tiranë. “Më në fund”, ka shkruar ajo, shkruan Prive.