Vesa Luma mezi po pret të kthehet në Zelandë të Re

Vesa Luma ka thënë përmes një fotografie në Instagram, se mezi pret të kthehet në Zelandë të Re.

Vesa-Luma-2

Fillimisht, këngëtarja u solidarizua me viktimat që humbën jetën pas një sulmi terrorist që ndodhi javën e kaluar. 50 persona u vranë dhe dhjetëra të tjerë u plagosën nga një Australian, i cili është arrestuar dhe pritet të marrë dënimin. Nëse nuk e dini, Vesa ka jetuar në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin e saj Big Basta, për një kohë të gjatë, por u kthye në Kosovë, për të qëndruar disa muaj, shkruan Prive. Ajo tha se i mungon ky vend i bukur dhe se mezi pret të kthehet, pavarësisht asaj që ka ndodhur.