Verë të kuqe & romancë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zyrtarizojnë lidhjen për Krishtlindje


Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prevulkaj kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre. Pas dy dueteve muzikore ata kanë vendosur mbrëmë të ndajnë me ndjekësit fotot dhe videot e darkës romantike me verë të kuqe, me rastin e Klishltindjes. Tashmë ata nuk fshihen më, edhe pse kohët e fundit pati thashetheme se ata mund të ishin ndarë.