Venera Lumani jep lajmin në lidhje me Lind Islamin: Së shpejti me…

Janë një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar. Krahas jetës private, Venera Lumani dhe Lind Islami funksionojnë suksesshëm edhe në karrierë. Çifti numërojnë një varg projektesh muzikore së bashku, teksa shumë shpejt do të shtohen edhe projekte të tjera, sipas Prive. Ka qenë Venera ajo që ka paralajmëruar këngë të reja me Lindin përmes një postimi në Instagram me mbishkrimin: “Së shpejti me këngë të reja që mezi pres t’i ndajmë bashkë me ju!”