Vëllai i Getoar Selimit bashkon për një ditë prindërit e ndarë prej vitesh

Getoar-Selimi-1

Liberiani, vëllai i reperit të suksesshëm shqiptar, Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy, festoi dje ditëlindjen. Për të festuar ai mblodhi familjen duke bashkuar në një tavolinë, nënën dhe babain prej vitesh të ndarë. Getoari ka postuar një foto ku shihet me prindërit, vëllain Liberianin dhe bashkëshorten, Marinën. /Story.al/