Vedat Ademi shndërrohet në djalë kopertinash, do të mahniteni me pozat si model

“Një koleksion privat ekskluzivisht për Vedat Ademin, që vjen në idenë e realizimit të fotove nga Nik Morina në atmosferën plot jetë e ngjyra të Filadelfias”, ishte diçitura e stilistit Altin Mici që u bëri këtyre fotove artistike, ku pozon si model këngëtari i njohur Vedat Ademi. Artisti, baba i dy fëmijëve që është vendosur për të jetuar tashmë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është shndërruar një djalë i vërtetë kopertinash, ku çdo detaj në look-n dhe stilin e tij duket në perfeksion. E gjithë kjo në sajë të vullnetit të tij të fortë, pasi duke iu nënshtruar dietave dhe stërvitjes arriti të humbiste kilogramë dhe të ketë formë perfekte fizike. /Story.al/