Vdesin djali dhe gruaja e aktorit të njohur pas sherrit në banesë

Gruaja e aktorit të njohur amerikan Ron Ely, i famshëm për rolin e tij si Tarzani është vrarë nga djali i tyre.

Ely-2

62-vjeçarja Valerie Lundeen Ely është qëlluar për vdekje me thikë nga djali i çiftit, 30-vjeçari Cameron.

Ely-3

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në Kaliforni.

Ely-4

Mediat e huaja shkruajnë se ekipi i urgjencave ka shkua në banesë pas një telefonate, që dyshohet se ishte nga autori i ngjarjes.

Ely-1

Në momentin që policët shkuan në vendngjarje, ai u tregua agresiv dhe policët hapen zjarr e më pas e vranë./Gazeta Liberale