Vazhdon seriali i dasmave të Priyanka dhe Nick

Nuk ka mjaftuar një ceremoni dasme, pasi Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë bërë sot një tjetër pritje për të ftuarit e tyre specialë. Këngëtari dhe aktorja lidhën kurorë në fillim të muajit dhjetor dhe festuan dashrurinë e tyre mes shumë të ftuarish në Delhi të Indisë.

Pryanka-2

Mysafirë të profilit të lartë përfshirë kryeministrin indian Narendra Mod dhe shumë yje të Hollywood ishin të pranishëm në ceremoninë madhështore dhe tradicionale të çiftit. Mirëpo të sapomartuarit nuk janë mjaftuar me kaq dhe sot kanë përgatitur një ceremoni intime mes miqve të ngushtë dhe medias.

Pryanka-4

Priyanka u shfaq e veshur me një fustan elegant blu dhe në qafë mbante një varëse madhështore me gurë diamanti, ndërsa Nick kishte veshur një kostum elegant gri të errët, shkruan IconStyle. Por ka akoma, kjo festë intime do të pasohet me një ngjarje e madhe të enjten, ku do të marrin pjesë shumë yje të Bollywood!

Pryanka-3 Pryanka-1