“Vapë, u sa vapë”, banorja e Big Brother VIP e tregon gjoksin para qindra mijëra njerëzve

Beniada Nishani është banore e spektaklit.

Modelja shqiptare e cila ka vite që jeton në Itali, shumë shpejt arriti të marrë vëmendje.

Prej të gjitha veprimeve, ajo sot e ka tepruar paksa duke harruar transmetimin live dhe çon bluzën përpjetë për shkak të vapës.

Beniada harron qe eshte para kamerave dhe del para pasqyres dhe ngre bluzen lart .. nuk ka dhe faj se sdo rri gjith kohen te mendoj se po e shofin 😂😂

“Vapë, u sa vapë”, dëgjohet duke thënë ajo, derisa çon bluzën dhe i del gjithë gjoksi.