Vajzat VIP sfidojnë të ftohtin, kush është më e nxehtë?

Ilda Bejleri, Oriola Marashi, Beniada Nishani e Olta Sheta e kanë nisur Vitin e Ri 2018 me foto shumë provokuese në rrjetet. Edhe pse në kulmin e dimrit, ato janë në garë kush e kush është më e nxehtë. Debate më shumë ka ngjallur modelja dhe sopranoja Oriola Marashi, e cila pozon me të brendshme të kuqe. Gazetarja e sportit, Ilda Bejleri e vë theksin tek gjoksi me këto poza pas kthimit nga Dubai. Modelja shqiptare Beniada Nishani (Jakic) na tregon sa seksi duket në shtëpi. Ndërsa ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta ka guxuar pak më shumë se të tjerat në këtë rikthim të saj. Ajo pozon seksi në mes të dëborës, një eksperiencë që ajo e konsideron ” të çmendur”.