Vajzat e Eli Farës dhe Sabianit nxjerrin fotot me të brendshme nga dhoma e gjumit

Marina-Keisi-2

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara dhe e bija e këngëtarit Sabian, Keisi Medini ka bërë postime të ngjashme mbrëmë nga dhoma e gjumit. Marina me të brendahme pozonte e ulur në krevat para gjumit në një nga hotelet e Amsterdamit. Ndërsa Keisi, e cila është pjesë e grupit te Noizyt, “OTR” pozon po ashtu para se të flejë duke treguar mbathjet e zeza. “Goodnight” është diçitura që ajo i ka vendosur kësaj fotoje provokuese. Marina dhe Keisi janë shndërruar në vajzat më të ndjekura të Instagramit me postimet që bëjnë. /Story.al/