Vajza vëmendje! Flori sapo tregoi se është djalë për shtëpi (FOTO)

Flori Mumajesi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Këngët e tij thashme janë kthyer në hite dhe publiku pret me padurim projektet e tij më të reja.

Screenshot_2019-03-23-14-41-28-1

Ai gjithashtu është mjaft aktive në profilin e tij në “Instagram”, ku ndiqet nga mijëra fansa.

Së fundmi, kantautori i njohur ka treguar në “Instastory” se veç talentit në muzikë, atij i jepet edhe në gatim.

Screenshot_2019-03-23-14-41-15-1

Flori shfaqet në kuzhinë me miqtë e tij, teksa mban veshur përparësen e kuzhinierit, duke treguar se është djalë për shtëpi.