Vajza e Kylie Jenner një fenomen, miliarderja ndan këtë video të vogëlushes së saj përballë pasqyrës

Video e fundit e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka sjellë një sërë komentesh në rrjet lidhur me të voglën e saj, Stormi.

22-vjeçarja ka ndarë një moment ku vajza e vogël shihet në pasqyrë pasi është rregulluar dhe pohon se duket shumë bukur.

Detaji që ka tërhequr vëmendjen gjithashtu ka qenë çanta ‘Louis Vuitton’ dhe unazat e vogla që mbante në gishtat e duarëve.

Fansat e familjes Kardashian-Jenner kanë lënë komente nga më të ndryshmet, shumë prej të cilave vinin në pikëpyetje sjelljen e vajzës për moshën që ka, por dhe të tjera që shprehnin kënaqësinë pas komunikimit të vogëlushes.

View this post on Instagram

this type of energy!! 😍😍😍😍😍😫😫

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

revistawho.com