U tregoi gishtin e mesit paparacëve, Kim Kardashian qorton ashpër të birin 7-vjeçar

Kim Kardashian u fut tërësisht në rolin e një nëne të rreptë teksa qortoi djalin e saj të madh, Saint, për bërjen e një gjesti të shëmtuar ndaj paparacëve.

Themeluesja e Skims u tregua e ashpër me të birin kur vuri re se 7-vjeçari ngriti gishtin e mesit drejt paparacëve pasi la lojën e tij të basketbollit të premten në Los Angeles.

Kim, e veshur me një bluzë pa rripa dhe xhinse me bel të lartë, u pa duke ecur së bashku me djalin e saj dhe një shok të tij pas stërvitjes. I vogli ishte ende i veshur me fanellën e tij të bardhë të basketbollit kur treshja u takuan nga fotografët në parkingun e një restoranti në Ishujt.

Saint qeshi pasi nxori gishtin e mesit, gjë që rezultoi në një qortim nga mamaja e tij, e cila ia kapi fytyrën me dorë.

Më vonë gjatë ditës, ylli i “Kardashians” u pa duke dalë me një tjetër nga fëmijët e saj, North West, për darkë në Nobu Malibu. 10-vjeçarja tundi bluzën dhe filloi të kërcente për paparacët që prisnin në hyrje.

“Ka ditë të tilla kur unë me të vërtetë duhet të mbyllem në dhomë e vetme për 30 minuta të mira,” ka treguar Kardashian me heret. “Po, është shumë, shumë e vështirë të jesh nënë.”

Themeluesi i SKKN ndan gjithashtu vajzën Chicago, 5 vjeç, dhe djalin Psalm, 4, me reperin e “Flashing Lights”.