U rrokullis me makinë 20 metra në përrua, Eni Çobani reagon pas aksidentit të tmerrshëm

Pas aksidentit të frikshëm që pësoi pak ditë më parë, ka reaguar avokatja e njohur, Eni Çobani. Një ditë më parë ishte miku i saj, Ardit Gjebrea i cili dha disa detaje të frikshme mbi aksidentin, duke thënë se automjeti i Enit ishte rrokullisur 20 metra në përrua.

Eni-Cobani-2

Por fatmirësisht, juristja e programit “Shihemi në gjyq” është jashtë rrezikun për jetën dhe këtë ka falenderuar Zotin. Në postimin e saj në “Instagram” Eni shkruan: “Pranojmë dashurinë qe besojmë qe e meritojmë. Çdo dite pas kësaj duhet te jete si kjo për te kuptuar qe ne gratë jemi dashuria dhe frymëzimi i kësaj bote. Zoti është i madh dhe falënderimet i shkojnë vetëm atij për mrekullinë qe me fali. Faleminderit qe me tha vazhdo puno, buzëqesh, jeto dhe fal dashuri.

Këtë do bej çdo dite tanimë te jetës time. Ju dua shumë të gjithëve!”./Panorama Plus

Eni-Cobani-2