U fol se është në lidhje me vajzën e Sabianit, flet Seldi Qalliu

Pasi nxori këngën “S’ka dashni” me Kejsin, vajzën e Sabianit në mediat rozë u tha se Seldi kishte filluar një lidhje të re me bukuroshen shqiptare. Asnjëri nuk komentuan rreth këtij lajmi deri sot… Ka qenë Seldi, ai i cili përmes një fotografie të postuar në Instagram konfirmoi statusin e tij. “Djalë beqar”, ka shkruar këngëtari nën imazhin i cili mori goxha pëlqime dhe komente nga vajzat, sipas Prive.Seldi ka qenë i fejuar me Mimoza Shkodrën për disa muaj, por çifti i dha fund lidhjes duke mos treguar arsyen për publikun.