U bë nënë për herë të dytë! Arbana Osmani merr dhuratën e çmuar nga partneri, i mbushen sytë me lot

Ndërkohë që gjatë pasdites ditën e sotme Arbana ka publikuar në Instastory dhuratën e parë që ka marrë nga partneri i saj pas lindjes së djalit.

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali pak ditë më parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Diell.

Ndërkohë që gjatë pasdites ditën e sotme Arbana ka publikuar në Instastory dhuratën e parë që ka marrë nga partneri i saj pas lindjes së djalit.

Arbana ka postuar vetë në rrjetin e saj social në Instagram dhuratën e saj, e cila konsistonte në një varëse, ku ishin të shkruar dy emra, Jon dhe Diell.

Në videon e postuar pasi ka vënë varesën, Arbana është shfaqur e emocionuar, duke u shfaqur edhe me sytë e mbyshur me lot.

(k.m/dosja.al)