“Ty do ta kushtoj jetën”, ish-e dashura e Majkut urim prekës djalit të tyre për 1-vjetor


Djali i këngëtarit Majk, sot feston ditëlindjen e parë. Roani është rritur dhe po i ngjanë shumë të atit. Majlinda Zeka, ish-e dashura e Majk-ut, nëna e Roanit, ka postuar fotografi të djalit në Instagram ku shihet pranë një tortë me numrin 1, duke iu përshtatur ditës së tij, sipas Prive. “Ty që do ta kushtoj një jetë. Gëzuar ditëlindjen e parë! Të uroj shëndet, fëmijëri të lumtur ,fat dhe shumë suksese në jetë! Të don mami shumë lumturia ime”, është urimi që Majlinda e shkroi nën foto. Asnjë urim nuk erdhi akoma nga Majk, por pritet të ndodhë gjatë ditës.