Turjan Hyska flet para largimit nga “Vizioni”: Në televizion është një person i frikshëm, ai është…

Moderatori Turjan Hyska duke u nxitur nga pjesëmarrja e aktorit të humorit, Agron Llakaj në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ka shprehur publikisht vlerësimin për energjinë dhe punën në televizion të tij, duke e quajtur atë të “frikshëm” sa i takon përkushtimit.” Agron Llakaj është ndër njerëzit që vlerësoj më shumë ndër ata që kam njohur në botën e TV-së! Ka edhe njerëz të tjerë të talentuar por energjia e pashtershme, dëshira për punë e bën “të frikshëm”, respekte”, ka shkruar Turi në Instagram. Prej disa vitesh ata janë kolegë në televizionin “Vizion Plus”, ndërkohë që Turin së shpejti do e shohim në një nga kanalet e “Tv Klan”. /Story.al/