Tuna Sejdiu publikon foton e rrallë me të atin

Rrallë herë, Tuna Sejdiu publikon fotografi me anëtarët e familjes së saj, sidomos nënën dhe babanë. Përveç bashkëshortit Patris Berishës dhe djalin Tianin, në profilin e këngëtares në Instagram, nuk shohim njerëz të tjerë, ndonjëherë edhe shoqëria.

Tuna-2

Por sot, Tuna publikoi një imazh me babanë. Fotografia u realizua në ditëlindjen e dytë të Tianit, ku Tuna shihet teksa përqafon babanë e saj, shkruan Prive. “Kampioni im dhe modeli im që kur kam filluar”, ka shkruar ajo mbi foto. Si thoni, ngjan Tuna me babanë?