Tuna Sejdiu me djalin 1-vjeçar në krahë, jetë të re si nënë

Këngëtarja Altuna Sejdi, e njohur më shumë si Tuna, ka postuar sot foton më të bukur në rrjetet sociale. Me djalin 1-vjeçar në krahë, me flokët kaçurrela dhe stilin rinor të veshjes, ajo duket shumë në formë dhe e lumtur. Tuna u bë nënë në fillim të muajit maj 2017, lajm që e bëri të ditur burri i saj, Patris Berisha.
Ai zbuloi gjithashtu edhe emrin e djalit të sapo lindur, Tian.