Tre vite pas ndarjes nga Xhesika Berberi, ish-i dashuri do të bëhet baba

Ish-i dashuri i modeles së njohur Xhesika Berberi, Evald Balla, do të bëhet baba për herë të parë.

Xhesika-Berberi-2

Xhesika-Berberi-3

Lajmi është bërë i ditur nga bashkëshortja e tij, Fiona Guxholli. Çifti u kurorëzua në janar të këtij viti.

Xhesika-Berberi-4

“Që në momentin e parë që të pashë kishte magji dhe e besoj me të vërtetë këtë. Ne tani po i japim jetë një fëmije dhe kjo është një tjetër mrekulli.

Xhesika-Berberi-5

Duket sureale por bashkë ne mund të bëjmë gjithçka dhe me ty në krah unë besoj se qielli është limiti. Mami dhe babi i ardhshëm!”, shkruan Fiona në postimin e saj në “Instagram”.

Xhesika-Berberi-6

Guxholli ka publikuar gjithashtu edhe disa fotografi nga ekoja dhe disa foto me Evaldin, ku ajo zbulon edhe barkun e rrumbullakosur, shkruan Panorama Plus.

Xhesika-Berberi-7

Ndërkohë kujtojmë se Xhesika dhe Evald qëndruan në një lidhje për një kohë të gjatë, të cilën Berberi e bëri publike në rrjetet sociale apo nëpër intervista në 2016-n.