Tre ditë pas daljes nga shtëpia e BBV, Beatriksa bashkë me Albanin dhe mamin shkon në Top Channel! Ja arsyeja

Beatrix Ramosaj doli diten e premte nga shtepia e Big Brother Vip pas nje nominimi te forte qe kishte me Donaldin dhe Einxhel Shkiren.

Kengetarja kaloi nje periudhe jo shume te mire ne shtepi, pasi u ndje shume ne ankth dhe me shume presion gjate eksperiences se saj.

Trixa krijoi nje lidhje dashurie me Donaldin dhe u komentua sikur i mori te dashurin Bora Zemanit, pavaresisht se e kishte perkrahur dashurine e tyre.

Pas daljes, Dojna Mema tha se Beatrix nuk kishte shkuar ne Fun Club, pasi nuk ndihej mire, madje ishte e ngarkuar psikologjikisht per te folur ne emision.

Burime prane kengetares bejne me dije se ajo ka bere daljen e saj publike sot se bashku me Albanin dhe mamane e saj, Antigonen.

Trixa, Albani dhe Antigona kane qene ne zyrat e Topit ku kane marre dhe valixhen e kengetares se njohur. Ajo dukej e qeshur me gazetaret e Big Brother.

Mbeter per tu pare ne vazhdim se si do te jete gjendja e saj dhe nese do te rikthehet te flase publikisht per eksperiencen e saj ne Big Brother.