Trazohet jeta e Victoria Beckham, David në krahët e modeles

Kohët e fundit David Beckham është shfaqur shpesh në shoqërinë e modeles Helena Christesen, duke treguar se mes tyre ka një lidhje shumë të ngushtë. “The Sun” raporton se kjo gjë e ka shqetësuar shumë Victoria Beckham.

David-Beckham-2

Modelja e revistës ‘Vogue’ ka publikuar në rrjete sociale një foto nga dhjetori ku shfaqet përkrah David në Bazel të Zvicrës. Gjithashtu Victoria nuk është e lumtur, sepse së fundmi bashkëshorti i saj ka festuar bashkë me Bella Hadid në një party në Miami. “Victoria bëhet shpesh nervoze për miqësitë e David me vajzat e njohura, natyrisht që bëhet xheloze dhe ajo do të donte që ai të kalonte më shumë kohë me të”, – ka thënë një burim i afërt i saj për ‘The Sun’.

David-Beckham-1

Megjithatë përtej miqësisë mes David dhe Helenas nuk ka asgjë më tepër./Lapsi.al