Transformimi shokues i Tom Hardy-t, ç’ka ndodhur me aktorin seksi

Transformimi i aktorit seksi, Tom Hardy për rolin në filmin e ri “Fonzo” do t’ju lërë pa fjalë. Ylli i “Peaky Blinders” do të luajë “Al Capone”, dhe padyshim që ndryshimi i tij është shokues sipas Tch. Aktori 40-vjeçar ka ndarë me fansat e tij në rrjetet sociale disa foto bardhë e zi nga prapaskenat e filmit, ku dhe ka treguar transformimin e tij të frikshëm nga i cili nuk ruan asnjë detaj nga pamja e një prej meshkujshve mëtundues të kinemasë botërore.