Transformimi drastik, grimieri i njohur shqiptar kthehet në femër përmes makeup-it

Arbër Bytyqi është një nga grimierët më të njohur shqiptar, tek i cili lyhen shumë vajza të njohura të showbiz-it.
Së fundmi, grimieri ka publikuar një video në Tik Tok, ku ka treguar transformimin e tij përmes grimit nga burrë në një femër.

View this post on Instagram

Arba is back💜 #makeuptransformation #makeup and #hair by #STUDIOARBER

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

Në këtë video, Arbri shfaqet me flokë ngjyrë vjollcë dhe ka vendosur një varëse me gurë. Postimi ka marrë shumë komente të VIP-ave që kanë mbetur të habitur nga ky transformim.