Topless duke prekur pjesët intime, lojtarja e “Big Brother” ndez internetin si pornostare

Ish-lojtarja e “Big Brother 4”, Elisa Çaushi është kthyer në rrjetet sociale me një set fotosh të realizuara në Londër, ku pozon si pornostare. Estetisja profesionte, që u cilësua një ndër femrat më të bukura që ka luajtuar në “Big Brother” është nëna e një djali, por e pamartauar. Bashkë me setin e fotove si modele ajo prezantohet për ndjekësit apo fansat e saj në facebook, ndërsa thotë: “Mirëserdhët në profilin tim! Unë jam një modele 29 vjeçare me mbi 10 vite eksperiencë”. Në lidhje me idenë e fotove provokuese dhe të nxehta, ku ajo shfaqet herë topless, dhe herë duke prekur pjesët intime Elisa sqaron: “Kam qenë gjithmonë kreative me pamjen time, dhe gjithmonë kam kërkuar të punoj me persona njësoj krijues si unë”.