A do t’i sjellë fat numri 14 Jonida Maliqit?

Jonida Maliqi pritet të na përfaqësojë në Eurovision. “Ktheju tokës” është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar, por edhe ai i huaj duke e renditur edhe në krye të sondazheve ndërkombëtarë.

Jonida-Maliqi-2

Nëpërmjet postimeve në InstaStory ajo ka zbuluar se Shqipëria do të jetë pjesë e gjysmëfinales së dytë. Ajo renditet e 14-ta (sipas radhës së performancave), dhe na mbetet të presim datën 16 maj./Lapsi.al