“Ti mban gjithë javën një palë mbathje”, e dashura gazetare turpëron futbollistin e Realit

Gazetarja sportive, Mina Bonino dhe futbollisti i realit Federiko Valverde janë prej kohësh në një lidhje, teksa kjo gjë nuk është sekret.

Real-2

Çifti ka postuar së fundmi edhe foto së bashku, teksa nuk kanë munguar as ngacimet në rrjetin social “Instagram”. Ka qenë pikërisht Valverde ai që e ka nisur “lojën” teksa i komentoi të dashurës së tij: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”

Real-3

Kundërpërgjigja e gazetares seksi ka qenë epike, duke lënë pa fjalë futbollistin 20-vjeçar. “Të paktën mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”, ishte komenti i Mina Bonino./Panorama Plus

Real-1