“Ti je mami?”- Aurela Gaçe publikon bisedën emocionuese me vajzën e vogël: Po mundohet të kuptojë…

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të preferuara në Shqipëri, që zërin e saj dhe stilin e veçantë ka rrëmbyer zemrat e shqiptarëve.

Këngëtarja, e cila pak kohë më parë publikoi këngën “Lento Lento” është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente, jo vetëm nga puna por edhe jeta e saj personale.

Së fundmi, publikoi një bisedë emocionuese me vajzën e vogël, Abin.

3-vjeçarja e ka pyetur nëse ajo është mami apo Aurela, pasi me sa duket është konfuze për mamin në shtëpi dhe atë në televizor.

/Panoramaplus.al