Tërheqëse dhe e kuruar deri në detaje, Leonora Jakupi i mahnit të gjithë me ‘look-un’ e fundit

Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi ka marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve me foton e fundit në ‘Instagram’.

Me flokët totalisht biondë dhe pamjen e kuruar deri në detaje, Jakupi duket si një ‘barbie’ në postimin e fundit i cili ka marrë shumë pëlqime.

View this post on Instagram

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Fansat e kanë komplimentuar menjëherë hijeshinë e këngëtares, duke theksuar se duket mjaft bukur.

Nëse jeni në mëdyshje si të grimoheni me ngjyrat e verës dhe të dukeni po aq bukur sa Leonora, mjafton të shihni fotot e fundit të saj.

revistawho.com