“Teresa” shtatzënë? Sebastian Rulit i soset durimi dhe flet për herë parë mbi këtë lajm

Të gjithë e mbajmë mend tenelovelën e njohur meksikane “Teresa” ku dy protagonistët kryesorë ishin Sebastian Ruli dhe Angelique Boyer. Që prej asaj kohe çifti është në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin.

Dyshja gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë por së fundmi një lajm mbi një shtatzëni të mundshme të aktores ka nervozuar Sebastianin i cili nuk ka duruar më dhe ka reaguar ashpër në llogarinë e tij në Instagram. Ai i ka dhënë fund këtyre thashethemeve nëpërmjet një postimi ku ka publikuar foton e një reviste cila shkruan me të mëdha “Sebastian dhe Angelique janë në pritje të fëmijës së parë”. Përpos fotos ai ka shkruajtur “Gënjeshtër! Mos blini mbeturina”.

Tereza-2

Çifti janë të pandarë si në jetën private ashtu dhe në atë profesionale dhe janë mbështetja kryesore e njëri-tjetrit.