Tërboi njerëzit me format e saj/ Ish-banorja sexy e Big Brother zhvendoset në vendet arabe, vesh ferexhe dhe bëhet nënë

Lori Hoxhallari është martuar dhe për më tepër është veshur me ferexhe, duke treguar kështu dedikim ndaj fesë muslimane. Bëhet me dije se ajo është martuar në vendet arabe dhe madje është bërë nënë.

Ish-banorja e Big Brother Lori Hoxhallari është një nga vajzat që ende komentohet për format fizike dhe bukurinë e saj. Duket se jeta pas reality show i ka ecur shumë mirë bukuroshes.

Themi këtë pasi është mësuar se ajo është martuar dhe për më tepër është veshur me ferexhe, duke treguar kështu dedikim ndaj fesë muslimane. Bëhet me dije se ajo është martuar në vendet arabe dhe madje është bërë nënë.

Tashmë, jeta e saj është mes Shqipërisë dhe vendit të bashkëshortit, identiteti i të cilit ende nuk është zbuluar.

Gjithashtu, as gjinia e bebushit që ish-banorja ka sjellë në jetë nuk është mësuar.

Pas Big Brother Lori vazhdoi të ishte pjesë e mediave me karrierën në modeling dhe pjesëmarrjen në videoklipe këngësh.

Mirëpo duket se gjërat kanë ndryshuar dhe Lori nuk e ka më mendjen për famë por për familje.

(A.B)/Dosja.al