Të pathënat e Melania Trump/ Autorja Mary Jordan bën libër për Zonjën e parë, i rikthen fotot e ‘turpshme’: Mashtruese, ka gënjyer për operacionet plastike, ja kur shfaqej nudo

Një libër ka nxjerrë së fundmi disa sekrete të zonjës së parë të Amerikës, Melania Trump.
Online po qarkullojnë disa foto te Melania Trump, fotot nudo të cilat janë publikuar dhe më parë.

Libri “The Art of Deal, the story untold of Melania Trump” ka nxjerrur të palarat e gruas së Presidentit amerikan, Donald Trump.

Autorja Mary Jordan, fituese e çmimit Pulitzer në vitin 2003, po e bën Zonjën e Parë të dalë mashtruese jo vetëm përpara amerikanëve, por përpara gjithë botës pasi sipas saj ajo ka gënjyer për operacionet plastike.

Sipas autores, nga intervistat e bëra me ish-miq të Melanias në Slloveni, kanë dalë në pah se ajo ka gënjyer për pamjen e saj.

Ndërkohë falë këtij libri janë rikthyer në vëmendje edhe fotot nudo të Zonjës së Parë, të cilat Melania nuk i zhduk dot.

(A.B)/Dosja.al