Të mbash në duar fëmijën e Burak Ozçivit, Fahrije zbulon portretin e bebit

Burak Ozçivit u bë dy ditë më parë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Fahriye Evcen solli në jetë një djalë të cilit çifti i ka vendosur emrin Karan.

Burak-Ozçivit-2

Mediat treguan se Buraku asistoi gjatë lindjes së vogëlushit dhe përjetoi shumë emocione. Ndërsa sot mediat turke bëjnë publike foton e parë të vogëlushit, Karani sapo të ardhë në jetë. Ai shihet i përqafuar nga dy prindërit e tij Burak dhe Fahriye, shkruan Lapsi.al.