Të famshmet shqiptare tani vishen me kostum!

Kostumet janë trendi i këtij viti dhe të famshmet shqiptare po i veshin ngado.

Stil-6

Dhurata Dora kësaj here, në klipin e saj të këngës super hit “Zemër” me Sool King, vendosi që të vishte një kostum. Paraqitja e saj e kuruar në klipin e fundit, e thjeshtë e elegante, ishte paralajmërim se këtë vit, stafeta u takon kostumeve një ngjyrëshe që mund të vishen kudo, kurdo të kombinuar edhe me atlete.

Stil-2

Kështu bëri edhe Tuna Sejdiu në ditëlindjen e dytë të djalit të saj Tianit, duke e kombinuar një kostum ngjyrë portokalli me atlete të bardha, meqë festa e ditëlindjes ishte organizuar në kopsht.

Stil-5

Ndërsa Nora Istrefi, na e kujtoi se s’ka asgjë më të fuqishme se sa një grua në të kuqe.

Stil-4

Së fundmi, edhe Liberta Spahiu ka zgjedhur të vesh një kostum të bardhë tejet elegant, me një dekolte të hapur e cila ndonëse e paraparë të tregonte shumë, duket tejet diskrete në trupin e moderatores. Këtë kostum Spahiu e veshi në një event në Tiranë, ku po prezantohej parfumi luksoz “Kilian”, shkruan Prive.

Stil-3

Ndërsa të preferuara këtë vit kostumet po del t’i ketë pasur edhe Ariana Fejzullahu, e cila u prezantua në setet e reja me kostum.