Me të brendshme në dhomën e hotelit/ Sarah Malaj shumë hot për të qenë repere

Verën e kaluar revista “Story” publikoi historinë e Sarah Malaj, vajzës shqiptare që vjen nga Greqia,po përgatitet t’i hyjë muzikës si repere. Ndërsa së fundi në studion e Arian Çanit, vajza plot stil rrëfeu planet e saj në muzikë, dhe një konflikt virtual me këngëtaren Baby G. Po si prezantohet në rrjetet sociale Sarah, e cila ka eksperiencë si modele në një kompani greke? “Story.al” ju sjell disa foto të realizuara nga ajo ndoshta në një dhomë hoteli, ku duket vërtet shumë seksi me të brendshme apo me peshqir ku e mbulon gjoksin verëm me duar. /Story.al/