Me të brendshme dhe pranga, Françeska Jaçe poston foto pas një nate në hotel

 Franceska-Jace-2
I ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale me postimin e fundit modelja Françeska Jaçe, ish -banore e “Big Brother Albania”. Ajo ka publikuar në Instagram një foto nga dhoma e hotelit e veshur me te brendshme të zeza dhe me pranga në dorë, duke provokuar fansat, shkruan Panorama Plus. “Lajmëroni policinë”! Thotë Françeska në statusin e saj.