Tayna kapet ‘’matt’’ duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian

Prej kohësh po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco por që nuk konfirmuan asgjë dyshja për marrdhënien që kanë.

Ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian.

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar diku pasi video është bërë në aeroport.