Tayna dhe Ledri publikojnë klipin, a është ky çifti i momentit në muzikë?

Për të gjithë fansat e Ledrit dhe Taynës, kënga e tyre e përbashkët është tashmë në Youtube.

“AJE” titullohet projekti i parë mes këtyre dy artistëve. Gjithçka është realizuar nga Cricket ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy, shkruan Prive. Klipin e ka realizuar Imagine ndërkohë që ju si mendoni a është kjo dyshja më e mirë e momentit në muzikë?