Taylor Swift në prag të fejesës

Taylor Swift është një ndër këngëtaret që jetën e saj private e mban shumë të fshehtë, ashtu e mbajti edhe lidhjen e saj me Joe Alwyn. Pas dy vite lidhje më në fund Joe ka vendosur të bëjë një hap të rëndësishëm për romancën e tyre sipas Elle, sipas Klan Kosova. Dëshira e Joe-s është që propozimi të jetë shumë i veçantë, por pavarësisht kësaj është i sigurt që Taylor do t’i përgjigjet me “po”. Çifti kohëve të fundit janë parë shumë së bashku dhe duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Taylor-Swift-2 Taylor-Swift-3 Taylor-Swift-1