Taulanti dhe Graniti përkëdhelin babin me një dhuratë super luksoze

Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë goxha luksoze.

Siç mund të pritet nga dy futbollistë të njohur, një makinë luksoze është dhurata e denjë për babain dhe bashkë me të pak fjalë të bukura.

“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”, ka shkruar ai, ndërsa në foto shfaqet i ati teksa teston makinën e re.

Kushedi sa i lumtur ndihet babai i dy futbollistëve për surprizën goxha të madhe nga djemtë./revistawho.com