Tapeti i kuq i Kanës dhe modelja që s’i la vend imagjinatës

Yjet treguan hijeshinë e tyre në veshjet që kishin zgjedhur, për në tapetin e kuq, në premierën e “The Hidden Life”, në festivalin e Kanës.

Ngoc-Trinh-2

Disa të famshëm arrijnë të tregojnë linjat e tyre, pak më tepër se të tjerët, shkruan Top Channel.

Ngoc-Trinh-3

Modelja vietnameze, Ngoc Trinh, i la shumë pak vend imagjinatës, një një fustan të zi, tepër transparent.