“Do ta thyej kamerën”, Seven Saraçi bën skandal në mes të plazhit gjatë intetvistës

Në puntatën e radhës të emisionit “Edicion veror”, i cili transmetohet në “Abc news”, ka ndodhur një incident aspak i këndshëm. Teksa Seven Saraçi ishte duke bërë plazh, gazetarja e emisionit i afrohet për t’i bërë disa pyetje dhe reagimi i këngëtarit është mjaft fyes. I revoltuar Saraçi i drejtohet kameramanit duke e kërcënuar me fjalët: “Do të ta thyej kamerën? Do ta thyej”. Pas kësaj gazetarja tregoi se situata ndodhi pas dy orësh në pritje të këngëtarit dhe se ai as nuk i kishte njoftuar se e kishte anuluar intervistën. “Duke qenë se Seven konsiderohet si këngëtar i momentit që gjeneron shumë klikime në ‘Youtube’ menduam ta intervistonim nga afër. Pas 2 orësh në pritje të tij dhe pas asnjë mesazhi anullimi paraprak ndodh edhe ky incident”, u shpreh ajo, shkruan Who. Nga pamjet e publikuara Seven Saraçi duket mjaft i inatosur dhe nuk dihet ende arsyeja e këtij reagimi.
Seven-Saraci-2