Sytë zemra për Arjola Shehun, Kelvi Kadilli na fton të zbulojmë më shumë për puthjen e tyre

Dy moderatorët e njohur, Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli janë të ftuarit për ditën e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites”. Kadilli ka postuar në profilin e tij në “Instagram” një video të shkurtër ku është shkëputur një fragment nga emisioni. Aty shihet Kelvi teksa puth Arjolën. Në video shihet moderatorja që i bën me shenjë teksa qesh, ndërsa Kelvi i afrohet menjëherë ta puthë në faqe. “Sonte sytë zemra”, shkruan Kelvi krahas videos promo të emisionit. /Panorama Plus

https://www.instagram.com/p/Bv_q2igAOg-/