Sushi mbi trupin e Genta Ismajlit, ndjekësit kryqëzojnë artisten

Këngëtarja e njohur Genta Ismali tash e një kohë nuk ashtë shumë aktive në muzikë.

Ajo përmes posteve të ndryshme në rrjetet sociale, qëndron afër simpatizantëve të muzikës së saj.

Artistja bashkë me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin turk Huseyin Usta, ka ndarë një moment të veçantë me ndjekësit e saj në TikTok.

Në një video të postuar së fundmi, çifti shfaqet duke shijuar një mbrëmje me elemente teatri dhe romantike.

Në pamjet e shkurtra, Genta shihet e shtrirë me elegancë mbi tavolinën e ngrënies, e cila është transformuar në një skenë ku sushi është shtruar mbi barkun e saj.

Ndërkohë që ajo qëndron në qetësi, bashkëshorti i saj Huseyin merr një shtresë sushi për të provuar

Komentuesin u ndanë në dy grupe, të shumtë ishin ata që e kryqëzuan çiftin për këtë veprim.

Ndërsa disa të tjerë e panë gjithë skenën si shumë romantike mes çiftit./Arbresh.info/

arbresh.info