Sulmohet Mozzik, reperi publikon pamjet e studios muzikore me xhama të thyera e mure të copëtuara: Sa të ligë që jeni

Ka qenë vetë reperi që e ka bërë me dije këtë sulm, teksa ka publikuar edhe pamjet e studios muzikore, me xhama të thyera dhe të dëmtuar.

Studioja muzikore e këngëtarit Gramoz Aliu, i njohur ndryshe si Mozzik, është sulmuar.

Ka qenë vetë reperi që e ka bërë me dije këtë sulm, teksa ka publikuar edhe pamjet e studios muzikore, me xhama të thyera dhe të dëmtuar.

“Sa të ligë që jeni! Pfff”- shkruan reperi krah pamjeve ku shihen dëmet që kanë lënë sulmuesit. Gjithsesi, Mozzik nuk bën me dije nëse bëhet fjalë për një grabitje apo thjesht për një thyerje xhamash.

(f.m/dosja.al)